Animasyon kendisini çizimler ile dışa vuruyor. Anlatılmak istenileni ister sübliminal ister kör göze parmak dışa vuruyor. Bazen mizah ile buluşturuyor bazen drama ile ama animasyon durmuyor. Çiziyor, dinliyor, yaratıyor, üretiyor ve tarihin tozlu sayfalarına ama rengarenk ama cıvıl cıvıl ama vintage hiç fark etmez, oralarda bir yere bırakıyor.

Can Kazaz feat Koff 

2014 senesine dönelim o zaman biz bugün. Baş rollerde Can Kazaz var, feat kelimesinin diğer ucunda ise animasyonlarıyla bizi kendisine hayran bırakan Coca Cola, Pepsi, Borusan, Yandex gibi firmalar ile çalışan ve onlara animasyon içerik üreten Koff… Elimizde ise bir video klip var. Mc Recep ve Gaz Arkadaşları (Sağlam İrade) albümünün “Başbakan İn Hadi” parçasına ait. Önce biraz Koff Animation ve Can Kaza ortaklığında gerçekleşen animasyondan bahsedelim . Hatta önce size bunu izletelim.

Siz içinizden “1 kişi, 2 kişi, 3 kişi, 4 kişi” diye mırıldanırken ve “abidik gubidik abidik gubudik” omuzlarınızı kıpırdatırken, biz kisafilmanimasyon.com olarak siz değerli okuyucu/izleyicilerimizi yazının ikinci kısmına sizi hazırlayalım.

CAN KAZAZ feat. KOFF – Başbakan in Hadi from Koff Animation on Vimeo.

Daha Çok Animasyon Klip…

Nasıl? Bu klip sonrasında animasyon filmleri daha bir ilginizi çekti ve animasyon klibi tekrar tekrar izlemek, içindeki ayrıntılara tekrar tekrar bakmak istediniz değil mi?

Bu animasyon klip, aslında keder duyduğumuz geçmişimizin, çoktan unutmuş olduğumuz sözlerimizin, gurur duyduğumuz anlarımızın ancak en çokta manidarlığında kaybolduğumuz zamanların animasyonu.

Neden Animasyon Klip Bizi Daha Çok Etkiliyor?

Çünkü animasyon klip ile daha özgürüz. Anlatılmak istenileni zaman, mekan kişi ve ortam derdi tasası yaşamadan ortaya koyabiliyoruz.

Çünkü animasyon klip ile kurgulama konusunda daha yaratıcıyız. Özellikle teknoloji ilerledikçe daha da yaratıcı olacağız.

Çünkü animasyon klip ile göstergebilimin şahanelerinde daha özgür geziyoruz ve daha güzel renklere şahit oluyoruz.

Çünkü animasyon klip ile gözlerimiz bayram ederken kulaklarımız şenleniyor ve Dünya üzerinde muhteşem video klip örnekleri yer alıyor.

Çünkü animasyon klip çeşitleri kendisini asla tekrara dönüştürmeyecek ve çizimlerin en güzel köşelerinden dönüp yine size gelecek kadar fazla sayıda